Czwartek, Wielki Tydzień

Liczba wyświetleń:

Rycerze Jezusa Chrystusa Króla stawiają sobie za cel przeciwdziałanie nasilającemu się procesowi laicyzacji społeczeństwa. Orężem Rycerzy są akty pobożne i modlitwy do Boga Wszechmogącego w intencji budowania Królestwa Bożego oraz spełnienia misji przekazanej przez S.B. Rozalię Celakówną - Intronizacji Jezusa Chrystusa Króla na całym świecie i w duszach wszystkich ludzi.

SPOTKANIE:

ZĄBKIEWICZ Krystyna
ZĄBKIEWICZ Waldemar

Modlitwa Rycerza Jezusa Chrystusa Króla

Panie i Królu mój, ku tobie wyciągam ręce moje i proszę, abyś pobłogosławił prawicą Twojego Majestatu sługę swego, który pragnie służyć Tobie jako obrońca wiary i Kościoła. Daj mi siłę i odwagę abym mężnie stawał przeciwko niewiadomym i wiadomym przeciwnikom dla obrony pokoju i sprawiedliwości. Udziel mi wzrostu w wierze, nadziei i miłości, daj bojaźń Twoją i miłość jednocześnie, a także pokorę, wytrwałość posłuszeństwo oraz stosowną cierpliwość. Usprawnij mnie wewnętrznie do dobrego po to, abym nie godził w nikogo niesprawiedliwie i abym bronił wszystkiego, co jest dobre i prawe. Ja sam zaś porzucając starego człowieka, którym byłem i ofiarując się na służbę Tobie niech będę godny Twojego przebaczenia za czyny przeszłości. Przyjmij mnie Panie mój i Królu jako nowego człowieka i zlej łaskę Twojego błogosławieństwa na mnie oraz spraw, abym ufając w moc Twojej prawicy był uzbrojony przez niebieskie zastępy przeciw wszystkim przeciwnościom. Amen.

czwartek,

08:00, 10:00, 12:00, 18:00